PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO

Quoted post

monro

#13 Popieram

2012-10-15 00:15

Popieram.

Odpowiedzi

obara i pelc śmiecie hwdwkbzw

#14 Re: Popieram

2012-10-15 03:42:38

#13: monro - Popieram

Ci którzy się wypowiadają w sensie negatywnym tz tym który nie wystarcza dowody itd to zwykli bezduszni pracownicy zazwyczaj, którzy nie mają sumienia i którzy są tylko marnm syfem który trzeba wyeleminować. Bo doskonale znam te ze stron typu "forum prawne" itd. Tam siedzą aplikanci prawa przyszli i obecni pracownicy tej pojeba...j machiny sądowniczeo -prawniczej, którzy czesto przed paru laty ślizgfali się na gnoju po pas a teraz próbują pouczać ludzi którzy mieszkają w miastach.(Nie mam nic do ludzi ze wsi, bo sam mam rodzica ze wsi, ale w przeciwnieństwie do większości tego gnoju który czuć od nich na kilometry nie jest taka jak inni. Ci ludzie pogrążeni i upośledzeni z niesamowitymi kompleksami jak się dorwią do władzy to gnoją każdego i z nikim sdie nie liczą bo uważaja się za jakieś bóstwa którzy myślą : "teraz ja wam wszystkim pokaże mieszczuchy pierdo..e kto tu rządzi, bo nie po to w zębach książki darłem -am i w gnoju po pachy siedziuałam (zazwyczaj) żeby teraz mi tu jakiś mieszczuch podsoczył. To jest typowe myślenie ludzi którzy są zacofani, wyrwani z dziur gdzie nie ma nawet pks-u lub jest raz na dwa tygodnie jeden kurs. Tacy ludzie są niestety ułomni i w niejaki sposób autystyczni leczą swoje kompleksy kiedy dorwą sie do władzy co czesto słychać w miastach np. po mowie czyli gwarze, zaciąganiu, cwaniactwem i pokazywaniem jakim to sie nie jest. Żal mi was zakompleksieni idioci. Na stos albo za jaja i na latarnie dla prawnikow urzędników i tych co myślą że są bogami. Huj wam w dupe gumofilce i tarmosić buraki. Oczywiście piszę do tych którzy się tak zachowują wieśniaków bez krzty szacunku. A takich jest 90 % w miastach.