Stop bezprawnym badaniom w RODK

Quoted post

maciek

#12 RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2012-12-08 00:09

Zanim te ponure komunistyczne twory zostaną zlikwidowane nie zgadzajcie się na żadne pseudo badania w RODK. Nikt was do tego nie może zmusić. Te instytucje działają bezprawnie i na to się powołujcie. Jak tam pójdziecie, bo myślicie że inni przesadzają, że pewnie mieli coś za uszami a wy przecież nic złego nie zrobiliście, jesteście czyści , bardzo kochacie swoje dzieci i macie nadzieję, że zostaniecie wysłuchani i w końcu prawda zatriumfuje to się głęboko mylicie. W najlepszym przypadku opinia o was będzie obojętna a dla matki ( choćby piła, biła i się prostytuowała) pozytywna. W większości przypadków obrzucą was błotem i jak nie było żadnych dowodów przeciwko wam to teraz już będzie tzw. dowód z opinii RODK. Tego błota już z siebie nie zmyjecie nigdy bo to opinia urzędnicza i niepodważalna, wszelkie inne to będą tylko prywatne. Choć będzie to stek bzdur, nikt nie będzie tego analizował i weryfikował. sąd to przepisze do wyroku. Będą się później na to powoływać przy każdej okazji na waszą niekorzyść. Swoje żale i protesty będziecie mogli zgłaszać koniowi. Nie pozwalajcie się poniżać i etykietować przez jakiś miernoty. To co tam robią to gwałt na rozumie i wielka ściema. Ostrzegam wszystkich niedowiarków zanim będzie za późno.

Odpowiedzi

Michał

#13 Re: RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2012-12-08 13:28:38

#12: maciek - RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

W pełni podzielam opinię Macieja i również ostrzegam tych, którzy łudzą się jeszcze, że "tak źle przecież być nie może" - sam karmiłem się złudzeniami jakiś czas temu. Dziś odradzam każdemu uczestniczenie w tym ponurym i absurdalnym przedstawieniu. Nie oddawajcie życia swojego i swoich dzieci w ręce miernot!

żuk

#45 Re: RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2013-04-03 15:44:13

agajak14@gmail.com

#98 Re: RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2014-01-07 18:29:04

#12: maciek - RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

Jestem matką 4 dzieci autyztycznych.ojciec jest alkoholikiem a jest lepiej traktowany niż ja matka dzieci bo byłam sama .mimo że więcej robie dla dzieci niż ojciec i miał sprawę karną za znęcanie sie nad psem i psa musieli uśpić i wybiera sobie dzieci.

Martyna

#115 Re: RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

2014-02-14 09:10:03

#12: maciek - RODK - wstyd, że coś takiego istnieje w XXI w

Jak bardzo ubolewam, że wcześniej nie zagłębiłam się w temat... Tragedia... A było tak, jak Pan pisze, wierzyłam, że prawda i dobro zwycięży... Niestety... z krzywdą dla dziecka przede wszystkim...