Jeja Premium

RATUJMY JEJE.

Trudno ukryć, że jeja teraz przeżywa mocny regres, gdy flashówki wyginęły, a inne podobne serwisy posiadają znacznie większą społeczność, przez co i więcej materiałów, które nie raz prześcigają jakością jeje. W celu podratowania serwisu wzywamy Moderacje do działania, w imieniu użytkowników czujących się przywiązanych do portalu proszę o wprowadzenie systemu wspierających, wzorowanym na tym z YouTube. Za niewielką opłatę uiszczaną co miesiąc (10-15 zł) można by było otrzymać „wyróżnienia” np. w postaci plakietek przy niku. Pieniądze zyskane w ten sposób można by było przeznaczyć na rozwój strony lub jej reklamowanie w celu poszerzenia podumierającej społeczności.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Dawid do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...