Koncert The Offspring w Polsce

Live Nation sp. z o.o.,

z siedzibą przy ul. Pilickiej 4

02-629 Warszawa

 

Petycja o organizację koncertu The Offspring w Polsce

Zwracamy się z prośbą do agencji Live Nation o zorganizowanie koncertu The Offspring w Polsce. W przeciągu ostatnich 15 lat zespół zagrał w naszym kraju zaledwie 3 koncerty, z czego ostatni (26 maja 2013 w Warszawie) po 12-letniej przerwie.

Wierzymy, że Państwa agencja jest w stanie podołać temu przedsięwzięciu, spełnić wymagania techniczne oraz zadbać o należytą organizację logistyczną, które to są rzeczami niezbędnymi, by The Offspring zawitał do naszego kraju.

Zapraszamy wszystkich do podpisania petycji oraz dołączenia do wydarzenia na portalu Facebook:

https://www.facebook.com/events/320118811483457/

*** O ZESPOLE ***

Zespół, którego przedstawiać nie trzeba. Każdy zna kawałki "Why don't you get a job?" czy "Pretty Fly". Żadna inna amerykańska grupa nie wzbudza w nas tak pozytywnych wspomnień, jak właśnie The Offspring!

Choć grają już 30 lat, na scenie dalej są pełnymi energii nastolatkami, którzy wkładają całe w serce w koncert, chcąc zaspokoić apetyt fanów.

*** O NASZEJ AKCJI ***

The Offspring w Polsce w całej karierze zagrali zaledwie 3 koncerty:
* 1999 rok - Warszawa
* 2001 rok - Katowice
* 2013 rok - Warszawa

Nie chcemy czekać kolejnych 12 lat, zanim zobaczymy ich ponownie w naszym pięknym kraju. Niech największe agencje koncertowe dowiedzą się, że CZEKAMY! Niech organizatorzy polskich festiwali wiedzą, że The Offspring przyciągnie tysiące fanów z całego kraju i ze świata.

Wypełniony po brzegi stadion podczas Orange Warsaw Festival i dziesiątki tysięcy fanów śpiewających wszystkie utwory to najlepszy dowód, że The Offspring w naszym kraju dalej jest szanowany, kochany i ceniony!

Dajmy im szansę zasmakować jeszcze raz Polski. Dajmy im szansę na przekonanie się, że nasza publiczność to najlepsza publiczność.

POKAŻMY ŚWIATU, ŻE BRAMY NASZEGO KRAJU SĄ OTWARTE DLA THE OFFSPRING ORAZ WSZYSTKICH FANÓW ZESPOŁU!

Dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych, udostępnij informację - każdy gest jest dla nas niezwykle cenny. Każdy gest przybliża nas do kolejnej wizyty The Offspring w Polsce.

Właśnie TY możesz mieć udział w zaproszeniu chłopaków do Polski!


Marcin Zając [The Offspring Polska]    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Marcin Zając [The Offspring Polska] do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook