Linia autobusowa nocna na trasie Katowice-Mikołów.
My mieszkańcy Katowic i lokalnych miejscowości zwracamy się z uprzejma prośbą do Zarządu Transportu Metropolitalnego zlokalizowanego w Katowicach przy ul. Barbary 21A o zorganizowanie linii autobusowej nocnej (co godzinę) od poniedziałku do piątku między Katowicami a Mikołowem z wyróżnieniem takich dzielnic jak Kostuchna, Podlesie oraz Zarzecze.
Swoją prośbę uzasadniamy brakiem możliwości dojazdu do wyżej wymienionych dzielnic po godzinie 23.13 z przystanku Katowice Dworzec (ostatni autobus linii 37 odjeżdża o tej godzinie) i po godzinie 0.12 z przystanku Mikołów Dworzec.
Potrzebujemy tego autobusu/minibusu, ponieważ taki środek transportu jest już gwarantowaną możliwością powrotu z pracy czy podróży (bo na przykład został opóźniony przylot).
Krzysztof Gocek Skontaktuj się z autorem petycji