Młodzieżowy Bar Mleczny - Właściwe dokończenie inwestycji dla młodzieży

Drodzy Mieszkańcy Środy Śląskiej,

Zgodnie ze statutem Młodzieżowej Rady Miejskiej, naszym obowiązkiem jest dbanie o interes młodzieży oraz reprezentowanie ich zdania, nawet jeśli jest ono niezgodne ze stanowiskiem obecnej władzy. Dlatego też zachęcamy Was do podpisania petycji dotyczącej właściwego poprowadzenia zadania “Utworzenie Młodzieżowego Baru Mlecznego”, rozpoczętego w lutym 2024 roku.

Postulaty:

Dbając o interes młodzieży, chcemy zaapelować o trzy kluczowe kwestie, które podczas rozmowy z Jakubem Fedoszczakiem - reprezentantem młodzieży w Środzie Śląskiej - zostały przedstawione jako te, które mogą nie zostać zrealizowane. Dodatkowo przedstawiamy jeszcze jeden postulat. Poniżej wymieniamy te postulaty wraz z uzasadnieniem:

  1. Możliwość zakupu jedzenia i picia: Zgodnie z projektem i rozmowami z sanepidem, których byliśmy świadkami, a także mamy dokumenty potwierdzające nasze słowa, chcemy, aby w Młodzieżowym Barze Mlecznym była możliwość zakupu tanich posiłków i napojów. Wielu z nas po szkole chciałoby tanio zjeść i odpocząć w oczekiwaniu na busa.

  2. Potańcówki: Chcemy, aby w Środzie Śląskiej było wreszcie bezpieczne miejsce do zabawy dla młodzieży - przynajmniej w piątki. Wielu tego brakuje, a „Wrocławskie Kluby”, Stadion, czy też Park Miejski to nie są odpowiednie miejsca.

  3. Możliwość wynajmu: Każdy chce przeżyć najważniejsze momenty swojego życia w wyjątkowy sposób, w wyjątkowym miejscu. Rozumiemy obawy co do strat i zniszczeń, ale właściwe zabezpieczenia prawne i majątkowe te sytuacje zniwelują do minimum.

  4. Miejsce od młodzieży dla młodzieży: Chcemy, aby miejscem dalej opiekowała się ta sama grupa młodych ludzi, która od 12 miesięcy uczestniczy w pracach projektowo-remontowych, a także walczyła o środki na powstanie tego miejsca (Załącznik nr 2 do tej petycji).

W załączniku nr 1 do tej petycji udostępniamy podpisy wszystkich młodych, którzy popierają nasze postulaty.

Prosimy Was o podpisanie petycji, aby nasze głosy zostały usłyszane i uszanowane. Wspólnie możemy wpłynąć na przyszłość naszej młodzieży i stworzyć dla niej odpowiednie miejsce do rozwoju i integracji.

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Młodzieżowa Rada Miejska w Środzie Śląskiej


Młodzieżowa Rada Miejska w Środzie Śląskiej    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Młodzieżowa Rada Miejska w Środzie Śląskiej będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Upoważniam Młodzieżowa Rada Miejska w Środzie Śląskiej do przekazania informacji podanych przeze mnie w tym formularzu następującym stronom:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...