Do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego o utworzenie w Świdnicy państwowej ogólnokształcącej szkoły muzycznej I i II stopnia

Stowarzyszenie Przyjaciele Szkoły Muzycznej w Świdnicy zwraca się do Państwa z prośbą o udzielenie poparcia pod wnioskiem o utworzenie w Świdnicy państwowej ogólnokształcącej szkoły muzycznej I i II stopnia. Szkoła w takim kształcie będzie umożliwiać jednoczesne zdobywanie wykształcenia ogólnego oraz muzycznego uczniom na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Umożliwi to zarówno zwiększenie szans na dłuższą grę na instrumencie, co wydatnie wpłynie na zwiększenie poziomu gry, jak i zaoszczędzi czas, który dzisiaj uczniowie tracą na dotarcie na popołudniowe i wieczorne zajęcia.


Stowarzyszenia Przyjaciele Szkoły Muzycznej w Świdnicy    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Stowarzyszenia Przyjaciele Szkoły Muzycznej w Świdnicy do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook