My polskie matki Błagamy o pomoc nam i naszym dzieciom!!

Szanowni Państwo,

w imieniu tysiąca matek pokrzywdzonych przez sądy rodzinne w Polsce, którym zabrano dzieci i oddano w ręce ojców psychopatów, zwracamy się z prośbą o pomoc. 

Na posiedzeniach niejawnych, na podstawie często fałszywych opinii biegłych psychologów, sędziowie bez wysłuchania obu stron podejmują decyzje o życiu bezbronnych dzieci. Zabezpieczają miejsce pobytu dzieci u ojców psychopatów, którzy stosując przemoc i manipulacje niszczą życie matkom i ich dzieciom. 

Nie mamy, gdzie iść po pomoc, nikt nas nie chce słuchać. Kiedy zapadnie już decyzja o odebraniu dzieci matkom, dzieją się tragedie. 

Dwie najświeższe z ostatnich miesięcy:

Monika_Drag.PNGEliza_Elena.PNG 

Odpowiedzi Ministerstwa Sprawiesliwości - sądy są niezwisłe. Sprawy trwają latami, a my każdego dnia boimy się wyjść z dziećmi z domu, bo za rogiem czai się psychotata, które chce zabrać dziecko od kochającej matki.

 

Nie liczą się Twoje dowody, nie liczy się to, że jeseś dobrą i kochającą matką, ważna jest decyzja podjęta na posiedzeniu niejawnym, często bez wysłuchania stron, a potem już jest lawina. Nikt się nie przyzna do błędnej decyzji. Będą szli w zaparte - odwołujesz się, piszesz gdzie się da, składasz nowe wnioski i dowody, wydajesz tysiące na adwokatów i co?

I nic. 

W końcu puka do Twoich drzwi kurator i zabiera Ci dziecko. Ot tak, po prostu.

Ratujcie nas!!!


Angelika Wiśniewska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Angelika Wiśniewska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...