Naruto w telewizji

http://images6.fanpop.com/image/photos/33400000/Naruto-evoliution-naruto-33413374-1600-1152.png

"Prosimy Polsat o wyemitowanie całej serii Naruto i Naruto Shippuuden. Zapewne nikt nie pomyślał, że to oto anime może przynieść rzesze fanów, co oznacza ze wasza stacja zyska popularność. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie prośby i trochę większe zaangażowanie! Wbrew pozorom Naruto to bardzo popularne w Polsce anime. Trochę pomysłów i promocji a będzie dobrze!"

 

 


My niżej podpisani zwracamy się w imieniu swoim, oraz rzeszy fanów do  których informacja o petycji nie dotarła, z prośbą o ponowną emisję  japońskiego serialuNaruto , oraz jego kontynuacji, w Państwa  programie. Na podstawie naszych własnych doświadczeń możemy śmiało  powiedzieć, że serial ten wpoił w nasze dziecięce umysły same pozytywne  wzorce. Jego bohaterowie nauczyli nas nigdy się nie poddawać, cenić  prawdziwą przyjaźń, oraz pokazali czym jest poświęcenie. Mamy nadzieję,  że ponowna emisja wpoi takie same wartości w kolejne pokolenie. Wierzymy, a nawet jesteśmy przekonani, że możliwość powrotu do  beztroskich lat młodości jaką taka emisja niesie przyciągnie przed  ekrany zarówno przedstawicieli tamtego pokolenia, jak i współczesną  młodzie.

 

 


PODPISUJCIE SIĘ POD PETYCJĄ I WYSYŁAJCIE JĄ ZNAJOMYM. MYŚLĘ, ŻE  TO NIE BĘDZIE JEDYNA TEGO TYPU AKCJA, ALE MIEJMY SWÓJ UDZIAŁ W WALCE O Naruto  w Telewizji!!