NIE - dla wyrzucenia kotów z bartoszyckiego Przytuliska!!!

Kochani!

Sytuacja jest wyjątkowo trudna. Panie z bartoszyckiego Przytuliska, a dokładnie koty potrzebują naszej pomocy, ponieważ muszą opuścić budynek przytuliska DO KOŃCA MARCA!!!!

Jak wiadomo Przytulisko funkcjonuje już od jakiegoś czasu. Zajmują się nim Panie, które wkładają ogrom serca i przekazują wiele ciepła bezdomnym kociakom - za co należą się ogromne podziękowania i gratulacje!! Bowiem mało jest osób, które bezinteresownie poświęcają swój czas na zajmowanie się kotami. 

Jest zima... pora, w której powinno się raczej pomagać bezdomnym kotom znaleźć ciepłe schronienie, a nie je zabierać. Niestety sytuacja jest podbramkowa, ponieważ kotki muszą opuścić budynek do końca marca! Podkreślam, że są to bezdomne koty, które jeśli nie dostaną odpowiedniego schronienia najprawdopobdobniej nie przeżyją tej zimy (wiemy jakie są teraz temperatury). Mamy mało czasu!

Podpisujmy petycję, niech będzie nas jak najwięcej! 

Planujemy przekazać podpisaną petycję do pewnych decyzyjnych osób, które mamy nadzieję zlitują się nad kotkami i albo pozwolą im zostać, albo dadzą lokal zastępczy. 

Podpisujemy! Im nas więcej, tym lepiej!


Patrycja Jabłonowska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Patrycja Jabłonowska do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...