NIE dla likwidacji wrocławskiej Harcerskiej Bazy Obozowej w Krzeczkowie nad jeziorem Niesłysz w Województwie Lubuskim.

Krzecków_zdjęcie.jpgPodpisz petycje w obronie kultowego zgrupowania wrocławskich obozów harcerskich. Stanowczo sprzeciwiamy się decyzji Nadleśnictwa Świebodzin, które po 45 latach usiłuje wyrzucić harcerzy z Krzeczkowa, uzasadniając to niebezpieczeństwem w postaci wieku drzewostanu, który mając ponad 100 lat zagraża bezpieczeństwu wypoczywających harcerzy. Uważamy że rolą nadleśnictwa jest odpowiednia gospodarka drzewna, w wyniku której Lasy Państwowe podcinają bądź wycinają elementy drzewostanu, które stanowią zagrożenie. Nadleśnictwo może również wskazać bezpieczne miejsca do obozowania w okolicy obecnej bazy. Krzeczków jest miejscem kultowym i stanowi bardzo ważną rolę w spędzaniu przez młodzież wolnego czasu i wychowaniu w duchu patriotycznym. Byłaby to ogromna strata społeczna i wychowawcza bo HBO Krzeczków na przestrzeni półwiecza wychowała dziesiątki tysięcy znakomitych harcerzy z Wrocławia i z całej Polski.


Dominik Kłosowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Dominik Kłosowski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...