NIE dla nazwy ulicy Przy Torach na osiedlu Aurora

Zwracamy się do Radnych Dzielnicy Włochy w Warszawie o zmianę niedawno uchwalonej nazwy ulicy Przy Torach , przy której usytuowane są budynki D oraz C na osiedlu Aurora. Budynki D oraz C nie znajdują się bezpośrednio przy torach ,a jedynie w ich pobliżu, więc to dla nas mieszkańców zupełnie irracjonalna i szkodliwa nazwa. Wnosimy o zmianę nazwy ulicy na jedną z propozycji mieszkańców, wybraną podczas głosowania ankietowego. Zagłosowało łącznie 114 osób, a wyniki przedstawiły się następująco:Ul. Aurory (58,8% głosów) , Ul. Zorzy Porannej (23,7 % głosów) , Ul. Świtu (7,8% głosów). Pozostałe propozycje tj. Ul. Brzasku oraz ul. Przy Torach uzyskały poniżej 5% głosów. Przedstawione nazwy wpisują się w nazewnictwo okolicznych ulic tj. Jutrzenki oraz Wschodu Słońca.


Mieszkańcy Osiedla Aurora    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Mieszkańcy Osiedla Aurora do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...