Nie likwidujmy placówek bibliotecznych!

Jako czytelnicy, którzy korzystają i potrzebują korzystać z bibliotek, ich zbiorów, oferty kulturalnej uważamy za niesłuszne likwidowanie placówek bibliotecznych W23 "Przy Narutowicza" i BD68 "Skarżyńskiego" w dzielnicy Ochota m.st. Warszawy. Nie zgadzamy się z decyzją zawartą w Uchwale nr 3802/2022 z 9 czerwca 2022 roku "w sprawie przeprowadzenia zmian reorganizacyjnych w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Ochota". Nie rozumiemy powodów i nie zgadzamy się z przedstawionymi argumentami. Prosimy panią Burmistrz, podpisujący się pod uchwałą Zarząd Dzielnicy o zmianę tej decyzji a także wsparcie tych i innych placówek tego typu by mogły dalej funkcjonować z korzyścią dla mieszkańców.

 

uchwała nr 3802/2022:

https://bip.warszawa.pl/NR/exeres/3D9314E0-5FE6-4FCD-9DDE-5DE34FF9B5B4,frameless.htm


Sebastian Maroszek    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Sebastian Maroszek do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...