NIE ZAMYKAJCIE NAM PUNKTU POCZTOWEGO !!!

Szanowni Państwo, zwracam się do Was z prośbą o podpisanie petycji. 

Sprawa dotyczy naszego punktu pocztowego, który znajduje się na ul. Węglowej 47 w Bieruniu Nowym. Znacie ten punkt już kilka lat. Oprócz wysłania listu, paczki czy zapłaceniu rachunków możecie kupić tam artykuły szkolne czy zabawki. Mały punkt, w którym zawsze możemy liczyć na pomoc. Czy w sprawie zrobienia ksera, wysłania e-mail czy wysyłki listu. Miłe Panie, które z uśmiechem na twarzy witają nas każdego dnia. I właśnie ten super punkt, chcą nam zamknąć. 

Dlatego właśnie, zwracam się do wszystkich okolicznych mieszkańców o podpisanie tej petycji. Zróbmy to dla naszych rodzin, znajomych i samych siebie. Dla naszych dziadków, rodziców, którzy mają problem z poruszaniem się. Chcemy aby ul. Granitowa dołączyła się do punktu na ul. Węglowej, aby nie musieli już chodzić na Główną Pocztę, znajdującą się na ul. Wawelskiej 33. 

Mamy bardzo mało czasu. Zostały nam tylko 2 tygodnie !!!!

Zróbmy to dla siebie i dla innych !!!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Sandra Ramut do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...