Nocne autobusy w Zamościu

Składamy petycję do zarządu MZK w Zamościu o utworzenie we wcześniej wspomnianym mieście nocnych linii autobusowych.

Swoją prośbę motywujemy tym, że nasze miasto ma wygórowane ceny biletów, które nie są proporcjonalne do usług MZK. W innych miastach (np. Lublin), cena biletu jest podobna, a nawet niższa. Tylko weźmy pod uwagę, że komunikacja w Lublinie jest na o wiele większym poziomie. Są to linie, które dojeżdżają do każdego zakątka miasta, są nocne autobusy, pozwalające na późne poworty z pracy lub jakichkolwiek większych imprez w mieście i przede wszystkim są niższe ceny biletów.

Dlatego w Zamościu też jest potrzebna taka komunikacja. Za to, że użytkownicy MZK muszą płacić wysokie ceny za bilety, a niejednokrotnie dochodzić do przystanków kilka kilometrów z pobliskich miejscowości. ( przypomnijmy, że w Lublinie, autobusy dojeżdżają nawet do niedaleko położonych miejscowości). Czasami trzeba czekać również na spóżniające się autobusy np. podczas zimy. W zamian powinny być podstawione inne, ale to już odnosi się do innej sprawy.

Wyżej wymienione argumenty służą temu, by zarząd w końcu zainwestował  także w pasażerów.

Prosimy o uruchomienie nocnych linii autobusowych w Zamościu.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam - do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook