NOWA SZKOŁA INTEGRACYJNA NA BIELANACH

Zwracam się z Prośbą o poparcie w utworzeniu dodatkowej szkoły integracyjnej na BIELANACH w budynku na Wrzeciono 24 po nieczynnym gimnazjum.
 W obecnych 3 szkołach integracyjnych nie ma miejsc dla potrzebujących dzieci, dzieci z orzeczeniem dzieci muszą chodzić do przeładowanych ogólnych szkoł, gdzie jeden wspomagający nauczyciel jest na 3 uczniów, a klasy są po 24/ 26os, dzieci z problemami potrzebują małych klas z podobnymi potrzebami. Dodatkowa szkoła podstawowa INTEGRACYJNA była by idealna by rozładować obecne ogólnodostępne szkoły, jest nawet problem by przenieść dziecko do innej placówki ogólnodostępnej z różnych powodów, mam odpowiedzi NEGATYWNE z prawie wszystkich szkół na Bielanach WIERZĘ  w PAŃSTWA MOC że w najbliższych latach uda się stworzyć szkołę integracyjną, PROSZĘ TYLKO O PODPIS TO NIC NIE KOSZTUJE A MOŻE KIEDYŚ I PAŃSTWU BYĆ POTRZEBNA TAKA SZKOŁA, NIE KAŻDE DZIECKO MOŻE IŚĆ DO SZKOŁY SPECJALNEJ, A W OGÓLNODOSTĘPNEJ NIE UMIE SIĘ ODNALEŹĆ TO BARDZO WAŻNE DLA DZIECI Z BIELAN. 

EWA KALATA


EWA KALATA RODZIC DZIECKA Z POTRZEBAMI    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam EWA KALATA RODZIC DZIECKA Z POTRZEBAMI do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )