O zgodę Pana Premiera Mateusza Morawieckiego na udostępnienie filmu w telewizji

Zwracamy się do Pana Mateusza Morawieckiego z uprzejmą prośbą o wyrażenie zgody i wielką pomoc w umożliwieniu emisji filmu Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" w telewizji publicznej pod przewodnictwem Pana Jacka Kurskiego, z uwagi na treści uświadamiające Polskie społeczeństwo na pewne zagrożenia.

Mając powyższe na uwadze pragniemy podkreślić, iż w/w film ma charakter informacyjny a jego przesłanki nigdy nawet w odrębnych rodzajach nie nosiły tak mocnego przekazu, który w dobie nowoczesnej Polski jest szeroko rozpatrywany nawet w kontekście prawa karnego.

Rozumiejąc powyższe jako w moralnym tego słowa znaczeniu zasadne co z naszej strony wynika uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i udzielenie pełnej aprobaty co do nadania filmu na łamach publicznej telewizji rozumiejąc dobro społeczne.

Z wyrazem szacunku

(Podpisy w petycji)

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Piotr Hoffmann do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook