Obniżenie wynagrodzenia wszystkim urzędnikom państwowym , do kwoty minimalnej krajowej

Ja niżej podpisany Adamek Krzysztof , zwracam się z apelem do prezydenta Polski Andrzeja Dudy, oraz do premiera RP Mateusza Morawieckiego z poniższym apelem . 
W imieniu milionów Polek i Polaków , którzy w związku z pandemią koronowirusa , stracili możliwość pracy , a co za tym idzie utrzymania swoich rodzin .Kolejnych milionów którym obniżono wypłaty do minimalnej krajowej , zwracam się z apelem o obniżenie pensji , wszystkim urzędnikom państwowym , począwszy od wójta Koziej Wólki , po prezydenta Rzeczypospolitej . W tych ciężkich czasach , tylko solidarność całego Narodu Polskiego , może uratować Nasz kraj i obywateli ! 
Dzisiaj koszty pandemi musimy wziąć na barki wszyscy jednakowo ! Bez względu czy jest to prezes NBP , poseł / senator , czy pani sprzątająca miejski szalet , czy prezydent / premier Polski ! 
Dlatego ja obywatel RP , proponuje : 

- obniżenie pensji WSZYSTKICH urzędników do kwoty 2600 brutto 

-zamrożenia / likwidacji wszelkich subwencji partyjnych 

-likwidacja dopłat do mieszkań / hotelu sejmowego 

- zakaz używania limuzyn / pojazdów na koszt podatnika 

-zamrożenie / likwidacja dodatków do biur poselskich 

Liczę na to że pan premier , jako były bankowiec , pan prezydent jako prawnik będziecie w stanie dołożyć wiele innych ograniczeń dla biurokracji w Polsce i pasożytniczych obciążeń obywateli ! 
Wszelkie daniny na rzecz państwa , muszą być ograniczone do minimum ! 
Jestem święcie przekonany , że wszelkie wydatki Naszego państwa zostaną ograniczone , do wydatków związanych z walką z koronawirusem ! 
pozwolę sobie nadmienić w tym miejscu , że zakup kolejnych limuzyn dla tzw rządu , nie pomoże Nam w wyjściu z pandemi ! 
Moim skromnym zdaniem , zrównanie wszystkich emerytur / rent do kwoty 2600 zł brutto , będzie kolejnym dobrym ruchem obecnego rzadu ! Jestem pewien , że żaden Polak , nie będzie miał za złe rządowi za powyższe działania ! 
Jestem pewien , że wszyscy posłowie / senatorowie jak jeden mąż , zagłosują za zrównaniem kwoty WOLNEJ od podatku , szeregowego obywatela z kwotą wolną od podatku posła / senatora ! 
Panowie prezydent / premier , moim skromnym zdaniem , wszelkie premie , dodatki na dzień dzisiejszy , byłyby policzkiem dla ciężko pracujących obywateli RP ! 
Jedyne premie w dniu dzisiejszym , należą się : lekarzom , pielęgniarkom , wszelkiemu personelowi medycznemu , który staje w Pierwszym szeregu walki z wirusem ! 
w razie jakichkolwiek pytań , ze strony kancelarii premiera / prezydenta podaje nr kontaktowy do mojej skromnej osoby 

Krzysztof Adamek 

730126655

ps.

licze na szybkie i skuteczne działania z państwa strony 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Krzysztof Adamek do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...