Obywatelska inicjatywa o rozpisanie nowych wyborów parlamentarnych - odsuńmy PiS od władzy!

W pełni poważna a zarazem legalna akcja o charakterze pokojowym mająca na celu odwołać aktualne rządy partii, która (o ironio!) zwie się "Prawo i Sprawiedliwość".

Z racji że jesteśmy obywatelami Polski, mamy prawo do przeprowadzania petycji oraz odwoływania różnych ustaw sejmowych, partii itp. co zapewnia nam Konstytucja. W związku z niedotrzymaniem obietnic wyborczych (m. in. obietnice braku podnoszenia podatków, obietnica dymisji Andrzeja Dudy, jeśli kwota wolna od podatku nie zostanie podniesiona itd.), ciągłym bałaganem w Państwie Polskim, zrujnowaniem polskiej gospodarki licznymi aferami (maseczki i respiratory Szumowskiego, zmarnowane 70 mln zł przez Sasina na wybory, które się nie odbyły - a to tylko wierzchołek góry lodowej) oraz dopuszczeniem się pogwałcenia podstawowych praw człowieka, my, Polacy, domagamy się odwołania rządu Premiera Mateusza Morawieckiego oraz rozpisania nowych wyborów parlamentarnych. To, co dzieje się w całym kraju, protesty ludzi różnych branż i zawodów pokazuje dobitnie, że my, Naród Polski, ma dość PiSu i robienia sobie z Polski ich prywatnego folwarku!

-------------------------------------------------------------

W każdym mieście w Polsce, w każdym zakątku Polski zjednoczymy razem siły, zbierzemy wystarczającą ilość podpisów i obalimy aktualny rząd oraz rozpoczniemy nowe wybory! Gdzie sami zdecydujemy po poważnych przemyśleniach kogo wybrać!

"Ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum"

 

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Damian Konopski do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...