Otwarcie przejazdu ulicą Meliorancką we Wrocławiu

Do: Wydział Inżynierii Miejskiej we Wrocławiu

Mieszkańcy Osiedla Widawa żądają natychmiastowego otwarcia przejazdu ulicą Meliorancką. Decyzja o otwarciu została wstrzymana przez Wydział Inżynierii Miejskiej.

W obecnej chwili wyjazd z osiedla Widawa w godzinnach jest bardzo utrudniony z powodu ilości samochodów opuszczających osiedle. Są to samochody nie tylko z Widawy, lecz też  z sąsiedniego osiedla Lipa Piotrowska.

Skrzyżowanie ulic Księgarskiej z Sułowską nie jest w stanie przepuścić tyle pojazdów, dlatego korek siegą czasami do boiska przy ul.Kominiarskiej. Długość tego zatoru wynosi około 1,5km , przy czym zielone światło na w/w skrzyżowaniu przepuszcza około 5-7 samochodów w ciągu jednego cyklu. Reasumując, drugi wyjazd z osiedla na drogę numer 5 jest NIEZBĘDNY!

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Anna Dudrak do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...