Petycja Branży Ślubnej odnośnie przyznawania wsparcia w oparciu o rozszerzone PKD i oświadczenia firm

W związku z uzyskaniem informacji od strony rządzącej, na temat przyznawania wsparcia firmom z branży ślubnej na podstawie głównych kodów PKD w bardzo ogrniczonej ilości (w stosunku do listy kodów PKD dostarczonych przez firmy z branży ślubnej i weselnej), my przedsiębiorcy działający w branży ślubnej nie wrażamy zgody na takie działania, ponieważ branża podzielona jest na wiele rozdrobionych kodów PKD (głównych i dodatkowych) i takie działanie było by krzywdzące w stosunku do wielu podmiotów działających w naszej branży.

Jako branża oczekujemy przyznawania wsparcia firmom działającym w branży na podstawie dostarczonej listy kodów PKD w oparciu o oświadczenie potwierdzone przeważającą ilością dokumentów odnoszących się do działań w branży. Takie działanie ograniczy przydzielenie dofinansowania firmom działającym poza branżą ślubną lub wykazującym minimalny przychód z działania w branży, a pozwoli na skupienie działań polegających na wsparciu faktycznie poszkodowanych podmiotów z branży ślubnej i weselnej.

Petycja stworzona przez:
Usługodawców z branży ślubnej i weselnej (grupa PROTEST BRANŻY ŚLUBNEJ) reprezentowanej przez Art and Show Michał Urbaniak (NIP 9532384129) oraz InPublic Krzysztof Krzemiński (NIP 6121758271) (Jegomość), a także przez Polskie Stowarzyszenie Branży Ślubnej (NIP 5342626219) oraz Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych (NIP 7010359982)


Przedstawiciele Branży Ślubnej i Weselnej, Polskie Stowarzyszenie Branży Ślubnej, Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Przedstawiciele Branży Ślubnej i Weselnej, Polskie Stowarzyszenie Branży Ślubnej, Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook