Petycja do Pana Marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego, aby przekazał swoje wynagrodzenie na cele społeczne, skoro pracuje dla idei

W związku z wyrażonymi dziś słowami pana Marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego "pracowałem dla idei, pracuję i będę pracować dla idei" zachęcającymi polskich nauczycieli do pracy dla idei, wzywamy pana Marszałka, aby od tej pory do końca kadencji Parlamentu przekazywał swoje wynagrodzenie jako Senator i Marszałek (wraz ze wszelkimi dodatkami, finansowaniem mieszkania, kwoty na prowadzenie biura itp itd) na dowolnie wybrany cel społeczny, co potwierdzi Pan Marszałek publiczną prezentacją w dowolnie wybranym medium stosownych przelewów potwierdzających, że zrzekając się poborów, rzeczywiście "pracuje dla idei". 


Stowarzyszenie Nowoczesna Kobieta    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Stowarzyszenie Nowoczesna Kobieta do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook