Petycja do rządu o sprowadzenie do Polski tanich leków na COVID

Zwracamy się z prośbą o niezwłoczne sprowadzenie do Polski tanich leków na COVID.

Rząd straszy nas nieustannie czwartą falą i zachęca do szczepień. Jednocześnie wiadomo, że osoby zaszczepione mogą zarówno chorować jak i przenoszą COVID, są transmiterami tej choroby.

Szczepionki nie ochronią nas przed kolejnymi wariantami koronawirusa, zresztą wiele osób… nie zamierza się szczepić nieprzebadanymi do końca preparatami będącymi w III fazie badań klinicznych.

Czwarta fala może być też wynikiem szczepień, bo wirus coraz bardziej mutuje. 

Brak tanich leków jak iwermektyna amanadyna czy alinia – nie podawanie ich w pierwszej, drugiej dobie jest zaniedbaniem … podstawowego prawa do życia, prawa do etycznego leczenia każdej osoby ludzkiej.

Dobrze wiemy, że zaniechania w tej kwestii - nie podanie leków i ów pozorny brak leków miał tak naprawdę pomóc dopełnić procedury i umożliwić wprowadzenie na rynek preparatów, przed końcem III fazy badań.
Oznacza to że na ołtarzu Pani Szczepionki złożono tysiące istnień ludzkich.

I zgodził się na to rząd wyznający określone wartości. Który chętnie stoi na uroczystościach pod sztandarami - Bóg honor Ojczyzna.

Żądamy natychmiastowego importu tanich znanych od lat leków przeciwwirusowych i wdrożenia ich do leczenia, w warunkach domowych. Wdrożenia także do powszechnego leczenia amantadyny. 

W Chinach leczono oficjalnie - hcq, rymantadyną i ziołami chińskimi. U nas wtedy eksperci zapowiadali że będziemy leczyć tak samo. Nie stało się tak. Może - przez chwilę. 

Wydane potem przez WHO dyrektywy służyły w efekcie „nieleczeniu ludzi” i miały wspierać interesy koncernów.
Już w lutym przygotowywano się do akcji szczepienia ludzi.
O szczepionkach dla wszystkich dorosłych mówiono od lat podobnie jak o paszportach szczepionkowych. Mówiono o tym na przykład na spotkaniu w UE w maju 2018 roku, n
a konferencji pt Wierzymy w szczepienia.

Oznacza to, że mamy do czynienia ze sprytnie skonstruowanym scenaruszem, zarówno pandemii jak i szczepień, scenariuszem, który… o zgrozo obnaża też słabość polskiego rządu.

Pytanie – kto naprawdę rządzi Polską? I czemu tak się dzieje? Dlaczego wreszcie - my Polacy na to pozwalamy?

*

Co do leczenia amantadyną - nie damy też wpędzić się w narrację wymyślonę przez wielką Farmację, że w sytuacji zagrożenia życia niezbędne są jakiekolwiek badania nad LEKIEM STOSOWANYM od 50 lat. Lekiem który sprawdził się w czasie epidemii SARS / MERS. i był zalecany też jako lek przeciwwirusowy.

Żądamy sprowadzenia tanich leków, znanych od lat. Niedawno przebadano zarówno iwermektynę jak i nitazoksanide. W kilku krajach świata.

Jedna tabletka przykładowego leku kosztuje około 1,20 w aptace za granicą.

Koszt leczenia w połączeniu z amantadyną to zapewne mniej niż 50 złotych. Użycie ich zapobiegłoby tzw. "przeciążeniu służby zdrowia" czym jesteśmy straszeni od marca 2020 roku. 

Nie chcemy żeby nasz rząd ulegal dłużej zbiorowej histerii w kwestii COVIDU i dyktatowi zarówno WHO jak i koncernów farmaceutycznych, które czerpią ogromne zyski ze sprzedaży szczepień.  Bo tym samym  rząd działa przeciw życiu.

Także przesunięcie środków z drogich szpitali tymczasowych na tanie leki będzie z pożytkiem dla społeczeństwa.

Nie godzi się, powtarzamy, by rząd opowiadający się za wartościami na jakich wyrosła chrześcijańska Europa tak bardzo za nic miał ludzkie życie i podążał bezkrytycznie za dyktatem wielkich tego świata.

Dziś mamy do czynienia z niszczeniem życia narodzonych a niepodawanie leków już dziś określa się mianem zbiorowej eutanazji – najsłabszych, starszych schorowanych. Wszystko zgodnie z planami korporacji i osób które za tym stoją.

Bóg rozliczy nas z naszych decyzji i win. Ujmie się za bezbronnymi i skazanymi „na śmierć”.

Żadamy zdecydowanej i pozytywnej reakcji rządu polskiego na petycję o sprowadzenie leków. Domagamy się aby leki w aptece nie były wtedy drogie. Nie godzi się zarabiać na najuboższych w sytuacji zagrożenia życia.

Sprawa jest tym bardziej pilna, że zarówno Bill Gates jak i inni znani jak szef WHO zapowiadają następne pandemie które miałyby się pojawić… w najbliższych latach.

Tym bardziej domagamy się zdecydowanej, pozytywnej reakcji na tę petycję.

 

Podpisano

Marzena Godlewska 

 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Marzena do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...