Petycja o obniżenie opłat komunalnych w Mysłowicach!

Mieszkanko i Mieszkańcu Mysłowic! 

Mysłowice od 3 lat wskakują na podium najdroższych miast w Polsce. Ceny za wodę są u nas od dawna najwyższe w kraju i na zmiany się nie zanosi. 

Opłaty dla 4-osobowej rodziny w Mysłowicach w roku 2020 według raportu "Wydatki mieszkańców na usługi komunalne w miastach powiatowych" wynosiły 4786 złotych rocznie!

A w roku 2021 zapłacimy jeszcze więcej, ponieważ prezydent i radni zdecydowali o kolejnych podwyżkach opłat za wywóz śmieci do blisko 32 złotych za segregowane od osoby i podatku od nieruchomości do maksymalnej wysokości. 

 Mikołaj1.jpg

Dość dojenia Mieszkańców! Miarka się przebrała! Nie stać nas na dalsze finansowanie nieudolności rządzących miastem! Kto będzie płacił ten haracz, gdy młodzi opuszczą Mysłowice?

Mieszkanko i Mieszkańcu, podpisz petycję o obniżenie opłat komunalnych w Mysłowicach! Pokażmy naszą moc! Im nas więcej, tym większa siła nacisku. Niech rządzący miastem wiedzą co myślimy o ciągłych podwyżkach! Nie możemy milczeć!

Podpisy zbieramy do końca dnia w niedzielę 24. stycznia, by petycja trafiła do samorządowców przed styczniową sesją rady miasta. Z powodu pandemii COVID-19 nie możemy zbierać podpisów osobiście, dlatego robimy to elektronicznie. 

Zmuśmy prezydenta i radnych do działania dla Mieszkańców.

Ranking 2020

Ranking 2019

Ranking 2018

Podwyżki opłat za wodę

Maksymalna podwyżka podatku od nieruchomości

                                                                                       Marcin Stroński