Petycja popierająca utworzenie miejsca dla zrzeszania się społeczności lokalnej zgrupowanej wokół Stowarzyszenia Żar Serca

Szanowni Państwo, zwracam się do Was z prośbą o podpisanie petycji w sprawie utworzenia miejsca zrzeszającego społeczność lokalną wokół Stowarzyszenia Żar Serca. 

Nazywam się Ewa Kołodziejczyk i kilka lat temu, jako samotna matka w trudnej sytuacji, postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce, założyłam Stowarzyszenie Żar Serca, napisałam i wydałam kilka książek i rozpoczęłam akcję Pomaganie przez czytanie, wspierającą osoby w trudnych sytuacjach. Dzięki wielu wspaniałym dobroczyńcom oraz ciężkiej pracy, działalność Stowarzyszenia jest nieustannie kontynuowana i mogliśmy pomóc kilkunastu rodzinom i realizować nasze misję.

Naszymi misjami są:

- promocja czytelnictwa, którą realizujemy poprzez wydawanie książek oraz moje spotkania autorskie

- Pomaganie przez czytanie - materialne wspieranie osób w trudnych sytuacjach (20 rodzin)

-  integracja społeczności lokalnych poprzez realizowanie festynów, warsztatów, wycieczek, wydarzeń kulturalnych

- promowanie osób i firm, które wspierają naszą działalność oraz współorganizują różne przedsięwzięcia. 

Przez ostatnie lata odbyło się mnóstwo wydarzeń, które organizowaliśmy. Samych spotkań autorskich mamy ponad 200 w całej Polsce. Dzięki temu wokół naszego Stowarzyszenia zgromadziła się fantastyczna społeczność ludzi o wielkiej życzliwości, wzajemnym wsparciu,  świetnych pomysłach i fantastycznej energii. Wspólnie z nimi tworzymy tę przestrzeń. To też tzw. networking, w którym podczas spotkań, ludzie poznają się nawzajem, wymieniają swoimi kontaktami. Dzięki temu nawiązało się nietylko sporo nowych przyjaźni ale także mnóstwo powiązań biznesowych. 

Bardzo wiele potrzebnych pomysłów można zrealizować przy wsparciu ze strony administracji lokalnej. Mam na myśli utworzenie stacjonarnego miejsca spotkań, w którym odbywałyby się warsztaty, szkolenia oraz inspirujące i networkingowe spotkania, lekcje edukacyjne dla dzieci itp. w którym moglibyśmy rozszerzać działalność oferując Wam jeszcze więcej wartości.  Naszego Stowarzyszenia nie stać na zakup takiej nieruchomości, dlatego chcielibyśmy zwrócić się do Was Kochani o Wasze poparcie aby móc tę petycję przedstawić w urzędach na terenie województwa lubuskiego.

Jest bardzo wiele miejsc i lokali, pustostanów, które niszczeją a które należą do naszego państwa czyli do nas. Dlaczego tak ma być? Nasza organizacja mogłaby zatroszczyć się o takie miejsce, dając Wam tym samym wspaniałą przestrzeń do spotkań, integracji, realizacji mniejszych i większych projektów.

Zanim udamy się z podaniem do urzędów, w imieniu całego Stowarzyszenia Żar Serca, chciałabym Was poprosić o wsparcie poprzez podpisanie tej petycji. Mam nadzieję, że będzie to mocny argument dla urzędników, aby przychylnie rozpatrzyć naszą prośbę. 

Za wszystkie głosy poparcia, z góry dziękuję.

Ewa Kołodziejczyk,

Prezes Stowarzyszenia Żar Serca 

www.zarserca.pl

Fb/Żar Serca 

Fb/Ewa Kołodziejczyk lirycznie


Ewa Kołodziejczyk, prezes Stowarzyszenia Żar Serca    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Ewa Kołodziejczyk, prezes Stowarzyszenia Żar Serca do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUBPłatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...