Petycja przeciw likwidacji Przedszkola nr 1 w Cieszynie
Przedszkole nr 1 w Cieszynie ( ul. Michejdy), które obecnie gromadzi 85 dzieci i równocześnie jest ważnym budynkiem o walorach zabytkowych zostanie prawdopodobnie zamknięte w wyniku decyzji radnych dotyczącej wszczęcia postępowania ws. likwidacji jednostki organizacyjnej Przedszkola nr 1 w Cieszynie w dniu 26 stycznia 2012.
Postanowienie dotyczy likwidacji przedszkola nr 1 w Cieszynie ( ul. Michejdy) na rzecz utworzenia oddziału przedszkolnego dla 6-cio latków przy szkole nr 1 w Cieszynie. W miejscu przedszkola miałaby powstać sala gimnastyczna dla dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1.
Przedszkole nr 1 pełni ważną rolę jako miejsce dla najmłodszym dzieci ze śródmieścia (gromadzi wielu beneficjentów MOPS-u) oraz jest zabytkowym budynkiem, stanowiącym lokalne dziedzictwo.
Jeżeli nie zgadzają się Państwo z projektem likwidacji Przedszkola nr 1 w Cieszynie to prosimy o podpisanie petycji on-line wyrażającej sprzeciw wobec takiej decyzji.
Można także składać podpisy własnoręcznie w Świetlicy „Krytyki Politycznej” Na Granicy (ul. Zamkowa 1), która włączyła się w pomoc rodzicom oraz sympatykom zabytkowego budynku.
Obywatelka Kultury Skontaktuj się z autorem petycji
Ogłoszenie od administratora tej strony internetowejZamknęliśmy petycję i usunęliśmy informacje osobiste sygnatariuszy.Zgodnie z obowiązującym w Unii Europejskiej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) wymagana jest legalna podstawa przechowywania danych osobowych, a ponadto informacje te mają być przechowywane możliwie jak najkrócej. |
Zaloguj się, aby zarządzać swoją petycją. |
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
Wniosek o postawienie Premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu
Apel o kontynuację budowy CPK
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
APEL O WSPARCIE DLA MEDYCYNY NATURALNEJ I ZIELARSTWA
NIE dla wyburzenia "Pałacyku pod Pszczółką" w Limanowej
Poprawa prawa! Nieuczciwym najemcom mówimy Nie
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
Ustanowienie dnia 22 września Dniem Pamięci o Zagładzie Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na terenach okupowanej Polski podczas II wojny światowej
NIE farmom fotowoltaicznym w okolicy Źródeł Łyny #RatujmyŁynę
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
PETYCJA O ODWOŁANIE DYREKTOR SCHRONISKA NA PALUCHU Z ŻĄDANIEM ZMIAN W SPOSOBIE ZARZĄDZANIA SCHRONISKIEM
1193 Utworzone: 2025-04-19
Budowa tunelu pod trasa kolejową w Sosnowcu
2030 Utworzone: 2025-04-18
Zniesienie podatku od dodatku emerytalnego OSP
78 Utworzone: 2025-04-22
Protest przeciwko planom wycinki lasów na Lublinku w Łodzi, co umożliwia przyjęty mpzp
1360 Utworzone: 2025-04-10
List otwarty do Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w związku ze stwierdzeniami przedstawionymi publicznie w trakcie posiedzenia Zespołu Parlamentarnego ds. Cukrzycy w dniu 02.04.2025r.
5560 Utworzone: 2025-04-07
Zniesienie obowiązkowej matury z matematyki.
22819 Utworzone: 2025-01-05
Przedszkola Publiczne Zagrożone
2607 Utworzone: 2024-11-18
APEL W SPRAWIE WYKONYWANIA ZAWODU KOSMETOLOGA – odpowiedź na apel nr 2/24/IX Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 22 listopada 2024 r.
2250 Utworzone: 2025-03-02
Sprzeciw wobec projektu utworzenia Centrum Integracji Cudzoziemców w Toruniu.
2259 Utworzone: 2025-03-04
Petycja w sprawie zapewnienia rodzicom dzieci hospitalizowanych w oddziałach intensywnej terapii całodobowego towarzyszenia rodzica.
64838 Utworzone: 2025-02-13
Petycja w sprawie BUDOWY LINII TRAMWAJOWEJ DO URSUSA
327 Utworzone: 2025-04-01
Akcja dla Pustelnika! - Przywróćmy świetność zabytkowej Pustelni w Dusznikach-Zdroju!
31 Utworzone: 2025-04-20
Zachowajcie cały parking przy osiedlu Kazury w Parku nad POW
275 Utworzone: 2025-02-19
NIE dla Audytu krajobrazowego BEZ ochrony Parku Śląskiego!
1087 Utworzone: 2025-04-11
Petycja mieszkańców ws. zatrzymania likwidacji miejsc parkingowych przy ul. Długiej
73 Utworzone: 2025-04-16
Petycja o odwołanie Pawła Grzesiowskiego ze stanowiska Głównego Inspektora Sanitarnego
34699 Utworzone: 2024-06-26
Podwyżka dla pracownikow ORDERPICKER/ Bigger pay rise for ORDERPICKER
237 Utworzone: 2025-04-15
PETYCJA w sprawie odstąpienia od procedowania specustawy dla budowy nowej drogi startowej lotniska Kraków-Balice
89 Utworzone: 2025-04-18
W sprawie uregulowania psychoterapii w Polsce oraz zapewnienia skutecznego, bezpiecznego i profesjonalnego leczenia osób z zaburzeniami psychicznymi.
450 Utworzone: 2025-04-13
PETYCJA W SPRAWIE ŻANETY JUSZKIEWICZ I JEJ 5-LETNIEJ CÓRKI, ANITY JAGODY
248 Utworzone: 2025-04-18