Petycja przeciwko wycince drzew w Cieszynie

Petycja do

Burmistrza miasta Cieszyna

Mieczysława Szczurka


Sprzeciwiamy się zarządzeniu nr 0050.283.2014 burmistrza miasta Cieszyna Mieczysława Szczurka z dnia 9 kwietnia 2014 w sprawie wyrażenia zgody na usunięcie drzew z nieruchomości stanowiącej własność Gminy Cieszyn.

Wycinkę alei drzew przy ulicy Sienkiewicza (rosnących w obrębie pasa drogowego) uważamy za nieuzasadnioną i niepotrzebną. Nie zgadzamy się na wycinkę nie tylko z powodów ekologicznych (Cieszyn to miasto, gdzie stężenie zanieczyszczonego powietrze jest wysokie), ale także tych, związanych z dbałością o przestrzeń publiczną. Poziom estetyczny ulicy Sienkiewicza wbrew uzasadnieniom Burmistrza nie wzrośnie. Brakuje nam konsultacji w tej sprawie.

Domagamy się zatem natychmiastowego wstrzymania wykonania zarządzenia nr 0050.283.2014 oraz wykonania ekspertyzy dendrologicznej przy ulicy Sienkiewicza.

 

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam - do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook