Petycja TRZECH PUNKTÓW

Petycja TRZECH PUNKTÓW. 

Nazywam się Anna Ojer i chciałabym razem z Wami  doprowadzić do zmiany. Samemu ciężko jest zwrócić uwagę na problem, ciężko jest znaleźć osoby, które nas wysłuchają i wesprą dlatego proszę o Wasze wsparcie i podpisanie petycji abyśmy pokazali, że jest to problem wielu osób i że zmiana jest konieczna.  

Petycja TRZECH PUNKTÓW to:

1. Ujednolicenie i uproszczenie procedur dotyczących wydawania orzeczenia o niepełnosprawności. 

2. Zezwolenie na dodatkową pracę, osobie pobierającej Świadczenie pielęgnacyjne na opiekę nad osobą niepełnosprawną.

3. Utworzenie programu wspierającego rodziny w których jest osoba z niepełnosprawnością.

 

Na temat każdego z tych punktów można długo pisać ale przede wszystkim chodzi o wsparcie osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

Uproszczenie wydawania orzeczenia o niepełnosprawności, wyeliminowanie absurdalnych decyzji np. dla osób, które nigdy nie wyzdrowieją. 

Zezwolenie na wykonywanie dodatkowej pracy osobom opiekującym się osobą niepełnosprawną. W wielu przypadkach z pomocą rodziny opiekun może wyjść na kilka godzin z domu np do pracy albo może świadczyć pracę zdalną. Po pierwsze nie wykluczajmy takich osób ze społeczeństwa po drugie niech ktoś spróbuje przeżyć za ok 2 tysięcy miesięcznie opłacając przy tym leki czy rehabilitację. 

Chorych dzieci rodzi się bardzo dużo a po zmianie przepisów dotyczących aborcji ta ilość będzie większa a gdzie pomoc i ochrona dla dzieci a potem dorosłych i ich opiekunów ? Potrzebne jest znaczenie większe wsparcie od momentu narodzin/powstania niepełnosprawności do śmierci. 

 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Anna Ojer do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...