Petycja w obronie Adama "Nergala" Darskiego

Witam,
Piszę tę petycję w imieniu fanów Adama "Nergala" Darskiego jak i widzów programu "The Voice of Poland". Martwi mnie wieść o tym, że Adama Darskiego, jurora "The Voice of Poland" nie zobaczymy już w następnej edycji. Rzekomym powodem tego jest występ, który miał miejsce podczas koncertu zespołu Times New Roman w Warszawie. Ta sprawa została nagłośniona na całą Polskę tylko po to aby uczynić z artysty złego człowieka. Jednak już dużo wcześniej Kościół usilnie próbował tego dokonać i pozbawić p.Darskiego stanowiska jurora.

Oglądam program "The Voice of Poland" od pierwszego odcinka i nigdy nie dostrzegłam, aby juror Adam Darski wypowiadał się w sposób obraźliwy dla uczestników. Zazwyczaj, każdemu stara się powiedzieć coś miłego i dodającego otuchy. Można nawet stwierdzić, że spośród owej czwórki jest najłagodniejszym jurorem. Nie obraża w emitowanym programie niczyich uczuć religijnych, nie namawia do złego, nie nakłania do satanizmu. A to, że swój wizerunek sceniczny wykreował w taki, a nie inny sposób oraz to, że jego prywatnie zdanie na temat religii jest inne, nie powinno mieć znaczenia, gdyż podczas trwania programu jest kulturalny, miły, uprzejmy i nie odstrasza nikogo swym wyglądem.

Podejrzewam, że jeżeli Adam "Nergal" Darski zostanie usunięty z programu "The Voice of Poland" to oglądalność znacznie zmaleje. Dlatego, że p. Darski wnosi wiele do programu. W porównaniu z innymi jurorami zajmuje się On zupełnie inną muzyką, niż Oni. Na dodatek jego sława jest światowa. Powinniśmy doceniać Naszych Polskich artystów i być otwarci na nowości. Dlatego śmiem twierdzić, ze usunięcie Adama Darskiego z programu będzie wielkim błędem.

 

Mam nadzieję, że jako fani będziemy w stanie pomóc Adamowi Darskiemu pozostać w programie oraz, że przekonamy producentów programu "The Voice of Poland", iż jego udział w produkcji jest bardzo owocny.