Petycja w sprawie delegalizacji Greenpeace i uznanie jej za organizację terrorystyczną

Organizacja Greenpeace spowodowała swoimi działaniami zablokowanie działań leśników Białowieskiego Parku Narodowego, które miały na celu wycinke drzew, które zostały zaatakowane przez kornika drukarza, aby kornik nie mógł się przenosić na inne drzewa. Greenpeace zaskarżyło działania leśników do Komisji UE, który orzekł decyzje na korzyść greenpeace. Przez brak działania kornik drukarz zdewastował ogromną część Puszczy Białowieskiej, straty szacowane są w miliardach złotych, straty symboliczne są niemożliwe do oszacowania. Ta sprawa jest jedynie jednym z wielu przykładów szkodliwych działań Greenpeace, blokowali oni w Gdańsku również wyładowanie węgla ze statków, co również wygenerowało koszty. Na tej podstawie jestem w stanie stwierdzić, że Greenpeace jest organizacją przestępczą, w jej zarządzie dodatkowo nie pracują Polacy, w większości to Austriacy i Niemcy, przez co można mieć podejrzenia, czyje interesy reprezentuje.

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Jarosław do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...