PETYCJA W SPRAWIE PAWLA ZATORSKIEGO!

Zaniepokoił nas wywiad z Pawłem Zatorskim, w sprawie jego odejścia z zespołu PGE Skra Bełchatów, dlatego my – kibice polskiej siatkówki, a zwłaszcza PGE Skry Bełchatów, będący mieszkańcami naszego kraju, prosimy Prezesa PGE Skry Bełchatów, do cofnięcia działań mających na celu nie przedłużenia kontraktu z Naszym Libero Pawła Zatorskiego. Wyrażamy stanowczy protest przeciwko takim postępowaniom.

Pan Paweł Zatorski jest wychowankiem klubu PGE Skra Bełchatów i od 5 lat godnie reprezentował ww. klub. Posiada opinię bardzo dobrego siatkarza, jednego z najlepszych w naszym kraju na pozycji Libero. Relacje Pawła Zatorskiego z drużyną, a zwłaszcza z kibicami z całą pewnością można uznać za nienaganne i jak najbardziej prawidłowe. W ciągu tych 5 lat wiele się nauczył, został powołany do kadry Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. W tym czasie zdobył 4 medale największych siatkarskich imprez w tym dwa brązowe, jeden srebrny i jeden tej najcenniejszy – złoty. W ciągu tych 5-ciu lat w PGE Skrze Bełchatów nie raz pokazał, że jest bardzo wartościowym zawodnikiem i według Nas – kibiców, niezastąpionym.

Sprzeciwiamy się nie podpisaniu nowej umowy z obecnym Libero PGE Skry Bełchatów, gdyż takie działanie może mieć złe skutki. Nie widzimy jakiegokolwiek sensu w odwołaniu dobrego siatkarza.  Domagamy się pozostawienia Pana Pawła Zatorskiego  na  obecnym stanowisku.

Zgodnie z art. 63 Konstytucji – Każdy ma prawo składać petycje, wnioski i skargi w interesie publicznym, własnym lub innej osoby za jej zgodą do organów władzy publicznej oraz do organizacji i instytucji społecznych w związku z wykonywanymi przez nie zadaniami.

Oczekujemy rozpatrzenia naszej petycji maksymalnie w ciągu jednego miesiąca oraz zawiadomienia nas o sposobie załatwienia naszej skargi – art. 237 §1 i §3 kodeks postępowania administracyjnego.

 

Z poważaniem

 

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Joanna Gronek do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook