Petycja w sprawie przywrócenia do prowadzenia zajęć Pana Dariusza Bołozowskiego

Prezes Zarządu Aquapark Wrocław- Pan Grzegorz Kaliszczak

 

My, klubowicze Aquapark Wrocław, zwracamy się z prośbą o przywrócenie do prowadzenia zajęć Pana Dariusza Bołozowskiego.

Pan Dariusz Bołozowski przez ostatnie 2 lata prowadził treningi indoor cycling. Przez ten czas swoją wyjątkową charyzmą, profesjonalizmem i zawsze pozytywnym nastawieniem do klientów, zyskał wśród społeczności Aquaparku rzesze sympatyków. Zawsze perfekcyjnie przygotowny do zajęć, zmotywowany, kulturalny. Zarażał pasją do rowerów oraz porywał do ciężkich, ale bezpiecznych treningów.  Na zajęciach bardzo często brakowało miejsc, ze względu na dużą popularność zajęć. 

Pan Dariusz Bołozowski to profesjonalista oraz jedna z wyjątkowych osób tworzących wspaniałą atmosferę strefy fitness Aquapark Wrocław.

Jesteśmy przekonani, że powody dla których została rozwiązana współpraca, nie są argumentami ostatecznymi. Na siłowni najważniejsza jest społeczność. I właśnie dlatego, my będąc tą społecznością, zwracamy się z ogromną prośbą o danie panu Dariuszowi szansy i przywrócenie go do prowadzenia zajęć. Jednocześnie zapewniamy, iż petycja ta jest złożona z inicjatywy własnej wiernych klubowiczów Aquapark Wrocław.

Wierzymy, że nasza prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie oraz czekamy na odpowiedź zwrotną.

 

                                                                                                                                             


Klubowicze Aquapark Wrocław    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Klubowicze Aquapark Wrocław do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...