Petycja w sprawie usunięcia słupków parkingowych przy ulicy Chruściela 64

My niżej podpisani mieszkańcy Rembertowa oraz osoby korzystające z miejscowej infrastruktury zwracamy się do Urzędu Dzielnicy Warszawa Rembertów z prośbą o interwencję w sprawie słupków parkingowych ustawionych wzdłuż ulicy Chruściela (szczególnie tych najnowszych, przy numerze 64). Słupki te zostały ustawione na prywatną prośbę mieszkańca domu przy 

al. Chruściela 64, wbrew interesowi ogółu. Tym samym utrudniają parkowanie samochodów przy ulicy, która powinna być główną arterią handlową dzielnicy. Słupki stanęły na wystarczająco szerokim chodniku, który przeznaczony jest zarówno do ruchu pieszych, jak i parkowania. Ograniczają i utrudniają dojazd klientów i dostawców do lokali usługowych oraz mieszkańców do ich domów i mieszkań, zmuszając ich do rezygnacji z usług lokalnych przedsiębiorców lub do parkowania na małych bocznych uliczkach. Tym samym słupki ustawione na chodniku przeznaczonym pierwotnie do parkowania aut, wpływają na znaczące obniżenie bezpieczeństwa w całej dzielnicy, ponieważ boczne uliczki na które przenosi się większość parkujących aut nie są do tego przystosowane - mają węższe chodniki, liczne bramy wjazdowe oraz często zakaz parkowania po jednej ze stron. 

 

Nasza dzielnica dynamicznie się rozwija, przybywa mieszkańców, a stałe ograniczanie miejsc postojowych i utrudnianie dojazdu do domów i przedsiębiorstw wpływa nie tylko na obniżenie jakości życia jej mieszkańców, ale także na pogorszenie sytuacji lokalnych przedsiębiorców. Z myślą o tym, prosimy Urząd Dzielnicy o interwencję, ponieważ nie zgadzamy się, by prywatny interes jednego mieszkańca, podyktowany irracjonalnymi, bezprawnymi przesłankami, wpływał na pogorszenie jakości życia reszty mieszkańców dużej i rozwijającej się dzielnicy.  

 

Katarzyna Czarska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Katarzyna Czarska do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Facebook