Petycja w sprawie utworzenia schroniska dla psów w Płońsku

Petycję te kieruję do ludzi którym los bezdomnych psów nie jest obojętny. Jak możemy zauważyć na ulicach, czy chociażby stronach internetowych poświąconych Naszemu miastu, problem bezdomniaków jest duży. Psy przez miesiące błąkają się po ulicach, służby za to odpowiedzialne często wymigują się od odpowiedzialności umieszczenia zwierzaka w Pawłowskim Schronisku z któym miasto ma podpisaną umowę. Urzędnicy miasta Płońsk nie starają się współpracować i nie próbują pomóc osobom zgłaszającym problem na co dowodem są posty umieszczane przez internautów. 

Jeśli powstanie schronisko zwierzęta będą miały zagwarantowane miejsce do spania i wyżywienie. Płońska młodzież, jak i starsi miłośnicy zwierząt zaangażują się w wolontariat. Dzięki schronisku wielu właścicieli będzie miało większe szanse odnaleźć swoje zguby, a osoby które chciałyby zaadoptować psa ze schroniska łatwiejszy dostęp do takich psów. Z ulicy znikną błąkające się zwierzęta co również znacznie poprawi bezpieczeństwo.  

Apeluję do wszystkich ludzi o dobrych sercach którzy mają świadomość że zwierzęta odczuwają tak jak my. Niestety, są w pewien sposób od nas zależne. Mamy przywilej i obowiązek zaopiekować się nimi. Jeśli nie możemy ich przygarnąć spróbujmy chociaż wstawić się w ich sprawie. 


Natalia Trybańska    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję


LUB

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na naszej stronie. Jednak należy zaznaczyć, że autor petycji zobaczy wszystkie informacje, które udostępnisz w tym formularzu.

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.
Facebook