PETYCJA W SPRAWIE WDROŻENIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO

My rodzice uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Pyrzowicach zwracamy się z petycją do Dyrektora powyższej placówki oraz do Prezesa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Pyrzowice, jako organu prowadzącego Szkołę, z prośbą o wdrożenie dziennika elektronicznego. My rodzice jak i Państwo, na co dzień posługujemy się laptopami, komputerami, smartfonami. W czasie postępującej cyfryzacji społeczeństwa jakiej doświadczamy oraz bezproblemowego dostępu do sieci internetowej w każdym z naszych domów, dziennik elektroniczny powinien być standardem w naszej szkole.

Rozwiązania tego typu już od dłuższego czasu funkcjonują w szkołach w sąsiednich miejscowościach i jest to dużym ułatwieniem dla rodziców. Dzięki wdrożeniu dziennika rodzice uzyskają dostęp do bieżących spraw dotyczących nauki swojego dziecka, głównie i przede wszystkim do ocen ale również do informacji o sprawdzianach czy też do możliwości kontaktu z nauczycielem konkretnego przedmiotu.

Naszym zdaniem przełoży się to bezpośrednio na lepsze wyniki w nauce przez nasze dzieci a na tym powinno zależeć nam wszystkim zarówno rodzicom jak i dyrektorowi szkoły.

Nadmieniamy, iż prowadzenie dziennika elektronicznego ma służyć nie tylko rodzicom, ale przede wszystkim usprawnić funkcjonowanie szkoły oraz pomóc w pracy nauczycieli.

 

Liczymy, że Dyrekcja szkoły okaże empatię i przychyli się do naszej prośby aby w najbliższym czasie najpóźniej we wrześniu 2020 wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wdrożony zostanie dziennik elektroniczny a tradycyjne dzienniki odejdą w zapomnienie.

Wierzymy, że dzięki temu edukacja naszych dzieci będzie na lepszym nowoczesnym poziomie.

 

 


Rada Rodziców NSP Pyrzowice    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Rada Rodziców NSP Pyrzowice do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook