Podniesienie opłat za Żłobek Miejski w Świnoujściu

Dzień dobry Rodzice!!!

W związku z mającym się odbyć jutro tj. 24.11.2022 r głosowanie odnośnie podniesienia opłat za Żłobek Miejski Rada Rodziców postanowiła stworzyć petycję online z racji że zostało bardzo mało czasu a tak dotrzemy do zdecywowanie większej ilości rodziców. 

Myślę że każdy z nas spodziewał się że wraz z nowym rokiem wzrosną opłaty za żłobek ale nikt nie zakładał że będzie to tak duży wzrost !!! Przy obecnej sytuacji wzrostu kosztów kredytu, kosztów podstawowych i leków będzie to dla nas rodziców duża kwota. Przykre jest że miasto uderza w grupę która nie siedzi na zasiłku tylko w uczciwie pracujących rodziców których płace niestety nie wzrosły  i z pewnością nie wzrosną tak jak opłaty za żłobek. Dlatego podpiszmy petycje to jedyne co nam pozostaje. Pokażmy że się z tym nie zgadzamy!

Rada Rodziców 


Magdalena Łużna - przewodnicząca Rady Rodziców    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Magdalena Łużna - przewodnicząca Rady Rodziców do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...