Podpisy przeciwko likwidacji dorożek z Rynku Głównego i Starego Miasta w Krakowie

My jako Krakowscy Dorożkarze , bardzo prosimy Państwa o poparcie petycji przeciwko Likwidacji Dorożek Konnych z Rynku Głównego i Starego Miasta w Krakowie . Dorożki w Krakowie istnieją od wielu lat i nieodłącznie wpisały się w historię Krakowa . Dbamy o Nasze konie aby miały jak najlepsze warunki w pracy jak i poza Nią , każdy z dorożkarzy jest miłośnikiem koni . 

Chcemy i czujemy się zobowiązani kontynuować Naszą Krakowską tradycję , dlatego prosimy o popracie z Państwa strony :). 6137304fd85aa_o_medium.jpg


Ryszard Klimowski    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Ryszard Klimowski do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )