Poparcie dla obecnej Pani Dyrektor SP nr 4 Zawiercie

10 czerwca Prezydent Miasta Zawiercie, Pani Anna Nemś ogłosiła konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr. 4 w Zawierciu.

 My rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 4 jak i społeczność zawierciańska jesteśmy przekonani, że obecny dyrektor Pani Paulina Picheta nadal powinna pełnić swoją funkcję, dlatego  delegacja rodziców przekazała Pani prezydent opinię o dyrektorze SP nr 4 oraz  list z prośbą o poparcie dyrektora.

W związku z czasem gdzie nastąpiło  zakończene roku szkolnego otrzymaliśmy wiele sygnałów od rodziców, absolwentów oraz od osób zaangażowanych w życie społeczności szkoły, którzy nie mieli szansy wyrazić swojego popracia dla dyrektora na liście- z tego powodu powstała ta petycja.  3 lipca odbędzie się konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Zawierciu i mamy głęboką nadzieje, że to właśnie dyrektor Pani Paulina Picheta przywita nas i nasze dzieci w nowym roku szkolnym.

Powody dla których powinna zostać obecna Pani dyrektor:

Jest to osoba, która nie tylko doskonale spełnia swoje obowiązki, ale przede wszystkim dba o dobro naszych dzieci. Pani Paulina   od 2 lat angażuje się w życie szkoły, organizuje ciekawe i edukacyjne zajęcia, dba o wysoki poziom nauczania oraz bezpieczeństwo uczniów. Ponadto szkoła zaczęła tętnić życiem i odzyskiwać swoją dawną  renomę. Zaangażowanie i troska  Pani dyrektor o każde dziecko są nieocenione, a jej profesjonalizm i kompetencje w pracy zespołowej sprawiają, że szkoła funkcjonuje sprawnie i efektywnie. Jej osobowość, zaangażowanie i profesjonalizm sprawiają, że jest doskonałym liderem dla naszych dzieci i całej społeczności szkolnej. Pani Dyrektor sprawuje swoje obowiązki z zaangażowaniem, profesjonalizmem i troską o dobro uczniów oraz personelu szkoły. Dzięki jej zaangażowaniu i determinacji szkoła rozwija się i doskonali swoje standardy edukacyjne.Pani Dyrektor cieszy się także uznaniem uczniów oraz ich rodziców.Warto nadmienić, że gdy dzieci uczęszczają z ochotą i uśmiechem do szkoły, rodzice są zadowoleni z wyników nauczania jak i z całej kadry pedagogicznej to może tylko świadczyć o bardzo dobrym  funkcjonowaniu szkoły.Zorganizowała dla dzieci Salę Doświadczania Świata i prowadzi z  nimi zajęcia  z zakresu integracji sensorycznej. W  ramach współpracy z  ośrodkami terapeutycznymi organizuje darmowe zajęcia z zakresu polisensoryki. Systematycznie zachęcanie do zorganizowanego i świadomego samokształcenia opartego na umiejętności przygotowania własnego warsztatu pracy. Może pochwalić się osiągnięciami w  zakresie indywidualnej pracy z  dziećmi i młodzieżą - zarówno na poziomie terapeutycznym, jak i pedagogicznym, doprowadzając do znacznej poprawy w  funkcjonowaniu wszystkich systemów sensorycznych. Poświęca problemom uczniów adekwatną ilość czasu do ich potrzeb.

Niepokojący natomiast jest fakt, że konkurs na dyrektora szkoły SP nr 4 odbywać się będzie w okresie wolnym od nauki, gdzie ani rodzice i kadra pedagogiczna nie może zabrać głosu.  W ostatnim czasie nasza szkoła przeszła wiele i w momencie gdy wszystko zostało ustabilizowane i szkoła zaczęła „tętnić życiem” znów zostajemy obciążeni zmianami, co powoduje negatywne skutki u naszych dzieci .Czy  oto chodzi w szkolnictwie? Gdzie dobro naszych dzieci, czy ktoś się nas zapytał o nasze zdanie w/w temacie. Nikt nie liczy się z naszym zdaniem i opinią a przede wszystkim z dobrem naszych dzieci.

 Wierzymy, że dalsze pełnienie przez Panią Dyrektor funkcji dyrektora szkoły będzie owocne dla rozwoju placówki edukacyjnej oraz przyczyni się do dalszego podnoszenia jakości nauczania i wychowania. Dyrektor naszej szkoły podstawowej to osoba niezwykle zaangażowana i profesjonalna. Zawsze troszczy się o dobro uczniów i pracowników szkoły, dba o jakość nauczania oraz atmosferę panującą w placówce. Jest bardzo otwarty na dialog i współpracę z rodzicami, zawsze służąc pomocą i wsparciem. Jego decyzje są zawsze podejmowane w trosce o dobro uczniów i rozwój szkoły. Dzięki jego zaangażowaniu i determinacji, nasza szkoła rozwija się i idzie naprzód, stając się miejscem, w którym każde dziecko może osiągnąć sukces. Jesteśmy dumni, że mamy takiego dyrektora i serdecznie polecamy go każdej szkole! Dlatego apelujemy aby Pani Paulina Picheta Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Zawierciu , pozostała na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Zawierciu.

Zaniepokojona społeczność Zawiercia


Zaniepokojona społeczność Zawiercia     Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Zaniepokojona społeczność Zawiercia  będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...