Poparcie dla stanowiska kół naukowych WPiA UJ dotyczącego zmian w sądownictwie

Zarząd Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego uchwalił swoje stanowisko w sprawie trudnej sytuacji wokół wymiaru sprawiedliwości. Jako studenci zaangażowani w działalność kół naukowych dostrzegamy zagrożenia płynące z destabilizacji systemu prawnego. Niepokoi nas instrumentalne traktowanie prawa oraz wprowadzanie poważnych zmian ustrojowych bez poszukiwania społecznego konsensusu.

Zwracamy się do studentów, organizacji studenckich oraz do wszystkich obywateli, którzy podzielają nasze obawy o przyszłość polskiego wymiaru sprawiedliwości, o poparcie naszego apelu.

Edit.: Podpisanie przez Prezydenta ustawy kagańcowej nie powinno kończyć starań o państwo prawa, lecz te wysiłki intensyfikować. Dlatego nie przestajemy zbierać podpisów i zachęcamy do dalszego wyrażania poparcia.

uchwala_tbsp_uj-page-001.jpg

uchwala_tbsp_uj-page-002.jpg

uchwala_tbsp_uj-page-003.jpg


Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...