Poparcie rozbudowy i modernizacji Szkoły Podstawowej nr 3 w Pruszkowie

List poparcia pod wnioskiem o realizację rozbudowy, przebudwy i nadbudowy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Miry Zimińskiej- Sygietyńskiej na działce nr ew. 262 ob.21, położonej przt Al. Wojska Polskiego 34 w Pruszkowie, w zakresie wynikającym z oczekiwań i potrzeb mieszkańców Miasta Pruszkowa, a w szczególności rodziców, uczniów i nauczycieli uczęszczających do tej placówki, obejmującą swoim zakresem uzyskanie m.in.: 12 sal lekcyjnych, 4 pokoi pracy indywidualnej, nowoczesnych szatni dla uczniów w poziomie parteru, nowoczesnej biblioteki, czytelni, dużej świetlicy, oddziału zerwoego wraz z przynależnym placem zabaw, pokoju nauczycielskiego z zapleczem socjalnym, zmodernizowanie istniejącego zaplecza kuchennego oraz stołówki, remontu sanitariatów przy salach zajęć wraz z dostosowaniem ich dla osób z niepełnosprawnościami, wyposażeniu obiektu w urządzenia dźwigowe oraz odnawialne źródła energii, wyposażenie istniejących sal zajęć w wentylację mechaniczną wraz z montażem sufitów podwieszanych poprawiających akustykę pomieszczeń, dostosowanie obiektu do wymagań ochrony przeciwpożarowej, wykonanie parkingu podziemnego ne 39 miejsc wraz z wykonaniem na jego dachu boiska piłkarskiego, modernizację bieżni oraz mniejszgo boiska do koszykówki, budowę wiaty śmietnikowej, przebudowę wewnętrznego patio oraz modernizację ogrodzenia. 


Beata Dąbrowska Przewodnicząca Rady Rodziców przy SP3 w Pruszkowie    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Beata Dąbrowska Przewodnicząca Rady Rodziców przy SP3 w Pruszkowie do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...