Popieram Teresę Lissowską

Kochane zwierzoluby.Proszę o poparcie dla Teresy Lissowskiej.Osoba ta, dla przyjaciół i znajomych znana  jest jako anioł niosący pomoc zwierzętom.Całkowicie i bezgranicznie poświęca swoje życie dla ich ratowania..Piodkreslam ,nie działająca dla żadnej organizacji .

Życie jednak nikogo nie rozpieszcza,w dobie bezduszności,okrucieństwa i nienawiści, napotykamy na wiele problemów.Własnie z takimi boryka sie Tereska,groźby,szykanowania,policja,sądy. Jest w tę sprawę uwikana znana fundacja,która stara się utrudnić Lissowkiej życie.A jak wiadomo,tam gdzie pieniądze,tam koneksje i władza, oraz nie do końca uczciewe działania.

Ludzi o tak wielkim sercu, dobrych, szczerych, oddanych, zaangażowanych w bezinteresowną pomoc zwierzętom jak Pani Teresa Lissowska naprawdę jest nie wielu! Dlatego uważam, że to skandal, aby ludziom, a w tym konkretnym przypadku Pani Teresie przeszkadzać w realizowaniu "MISJI - niosę pomoc zwierzętom, bo prawdziwie je kocham". Odbierać zwierzęta, traktować jak przestępcę! Takie osoby, trzeba szanować i pomagać im, bo krzywdy zwierząt na co dzień jest tak wiele !!!

 Proszę o podpisy,każdy z nich, to cegiełka w budowaniu muru dla dezaprobaty szykanowania i maltactwa.

Proszę również, jeżeli ktoś może wspomóc,potrzebne są pieniądze na adwokata.Dziekuję kochani.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam iwona ostrowska do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook