POWSTRZYMAĆ NIELEGALNE SCHRONISKO DLA PSÓW OTWIERANE OBOK CIEBIE

Kuflew_23.pngNIE dla NIELEGALNEGO schroniska w Kuflewie!

Spokój mieszkańców Kuflewa, małej wsi w województwie mazowieckim, skończył się w roku 2020. Od tej pory nieustannie zmagamy się z hałasem, uciążliwym zapachem i wałęsającymi się po okolicy psami.

Nigdy nie pomyślelibyśmy, że można w środku miejscowości, obok domów, postawić schronisko dla kilkuset zwierząt. Bez żadnego zezwolenia, bez zbadania wpływu takiej inwestycji na okolicę, bez choćby zapytania okolicznych mieszkańców, czy nie mają nic przeciw.

Właścicielem nielegalnego schroniska jest organizacja, która formalnie nawet nie istnieje. Stowarzyszenie "Pogotowie dla Zwierząt" zostało zdelegalizowane przez sąd za nagminne łamanie prawa. Twórca Stowarzyszenia przebywa obecnie w więzieniu. W Kuflewie pozostali za to jego współpracownicy, którzy za nic mają nasze domy, nasze firmy oraz przede wszystkim- nasz spokój.

Każdy powinien mieć prawo do odpoczynku. Każdy ma prawo do spokoju i życia nie szkodząc nikomu wokół. Dlaczego nam, mieszkańcom Kuflewa, odmawia się tych praw?

Prosimy o podpisanie petycji aby władze samorządowe, instytucje odpowiedzialne za kontrolę takich miejsc oraz rządzący podjęli odpowiednie działania.

Jeżeli koło naszych posesji można bezkarnie postawić miejsce przetrzymywania setek zwierząt, to będzie oznaczało, że takie same miejsca mogą powstać obok Państwa domów.

Za każdy podpis serdecznie dziękujemy.


Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Patrick Forinton do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Numer telefonu nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...