Próg zwalniający przed Przedszkolem Integracyjnym numer 5 w Nysie

UDOSTĘPNIAMY ! UDOSTĘPNIAMY ! UDOSTĘPNIAMY

Zwracamy się do Urzędu Miasta i Gminy w Nysie o wykonanie w trybie pilnym progów zwalniających z obu stron przejścia dla pieszych znajdującego się na ulicy Bohaterów Warszawy, przy wejściu do Przedszkola Integracyjnego nr 5. 

Wniosek motywujemy:

1) Nadmierną prędkością pojazdów poruszajacych się na ulicy Bohaterów Warszawy oraz brakiem patroli i pomiarów prędkości,

2) Specjalnym charakterem Przedszkola Integracyjnego oraz dzieci w nim przebywających,

3) Brakiem tzw. "przeprowadzaczy" - oznakowanych pracowników ułatwiających przejście przez jezdnię oraz brakiem budżetu na ich zatrudnienie, 

4) Obecnością Szkoły Podstawowej nr 1, której uczniowie również korzystają z tego przejścia dla pieszych, a których placówka została już wyposażona w takie progi. 

WAŻNE: PODPIS NALEŻY POTWIERDZIĆ POPRZEZ KLIKNIĘCIE W LINK OTRZYMANY W E-MAILU


Rodzice Dzieci z Przedszkola Numer 5 w Nysie    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Rodzice Dzieci z Przedszkola Numer 5 w Nysie do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...