Protest przeciw szkodliwemu rozbudzaniu nadziei na leczenie COVID-19 komórkami macierzystymi.

Przedstawiciele świata nauki protestują przeciw rozbudzaniu złudnych nadziei na leczenie COVID-19 i innych schorzeń niezdefiniowanymi komórkami, często nazywanymi komórkami macierzystymi i apelują o odpowiedzialność oraz kierowanie środków na masowe testy, środki ochrony osobistej i personel na pierwszej linii frontu walki z epidemią. Wesprzyj apel Komitetu Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk, Polskiego Towarzystwa Immunologii Klinicznej i Doświadczalnej oraz Komitetu Immunologii i Etiologii Zakażeń PAN.

Apel został skierowany do Wicepremiera Jarosława Gowina i Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego w reakcji na wystąpienie wiceministra nauki i szkolnictwa wyższego, prof. Wojciecha Maksymowicza, a jego tekst prezentujemy poniżej i na stronie Komitetu Biotechnologii PAN http://www.kbiotech.pan.pl/

zludne_nadzieje_na_leczenie_COVID-19_1.jpg


Prof. dr hab. Józef Dulak, Komitet Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Prof. dr hab. Józef Dulak, Komitet Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...