PRZEBUDOWA UL. ZAWIŁEJ WRAZ Z PRZEBUDOWĄ SKRZYŻOWAŃ Z UL. BORKOWSKĄ, SKOŚNĄ I KOMUNY PARYSKIEJ!!!

zawiła.jpg
 
PRZEBUDOWA ULICY ZAWIŁEJ WRAZ Z PRZEBUDOWĄ SKRZYŻOWAŃ Z BORKOWSKĄ (RONDO), SKOŚNĄ I KOMUNY PARYSKIEJ!!!
 
To już ostatni dzwonek, aby rozpocząć działania zmierzające do uniknięcia paraliżu komunikacyjnego Osiedla Klinów. Pod koniec 2021 roku, a na pewno w roku 2022 w tej części Krakowa na niedużej powierzchni zamieszka kilka tysięcy nowym mieszkańców w ramach Programu Mieszkanie Plus. Już teraz dynamiczny rozwój Klin-Zacisze spowodował ogromne utrudnienia dla mieszkańców, którzy kierują się w stronę centrum, co będzie kiedy pojawi się kilka tysięcy nowych samochodów, które będą chciały wyjechać z osiedla?
 
Jednym z rozwiązań jest przebudowa ulicy Zawiłej, szczególnie skrzyzowań z ulicą Borkowską, Skośną i Komuny Paryskiej.
Rondo zamiast skrzyżowania ulic Zawiłej i Borkowskiej !!!
Z informacji, jakie uzyskałem jako Radny Miasta Krakowa nie ma planów, aby rozpocząć proces rozbudowy w najbliższym czasie. W Budżecie Miasta Krakowa na 2021 rok oraz Wieloletniej Prognozie Finansowej na kolejne lata nie ma nawet 1zł na to zadanie. Podjąłem więc decyzję, że będę składał niezbędną poprawkę do Budżetu Miasta Krakowa na 2021 rok, w której zapewnię środki finansowe na wykonanie niezbędnej koncepcji budowlanej. Będę robił wszystko co tylko się da, aby przekonać do poprawki Prezydenta i pozostałych radnych.
 
Jeżeli uważasz, że miasto Kraków powinno jak najszybciej (w roku 2021) przystąpić do realizacji rozbudowy ulicy Zawiłej na wskazanym fragmencie, wraz z niezbędnym chodnikiem oraz ścieżką rowerową podpisz petycję. Wszystkie zebrane podpisy przekażę Prezydentowi, aby zilustrować jak ważny jest to problem i jak wielu mieszkańców oczekuje na tą inwestycje. Wspólnie powalczmy, aby uniknąć paraliżu komunikacyjnego tej części Krakowa.
 
 

Michał Starobrat Radny Miasta Krakowa    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam Michał Starobrat Radny Miasta Krakowa do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...