Przedszkole Mini Akademia w Kcyni za złotówkę

Drodzy Rodzice, Mieszkańcy Gminy Kcynia,

Dyrekcja placówki Niepublicznego Przedszkola zwraca się z prośbą o podpisanie petycji dotyczącej uzyskania zgody na otwarcie tzw. przedszkola za złotówkę, co w konsekwencji zniweluje barierę ekonomiczną poprzez obniżenie ponoszonych przez Rodziców kosztów opieki i edukacji ich dzieci – w placówce będącej fundamentalnym, dla dziecka, miejscem dostarczającym doświadczeń – bazy dla kolejnych etapów prawidłowego rozwoju dziecka.

Wspólnie wierzymy, że za zgodą władz niebawem Przedszkole stanie się placówką publiczną, dostępną dla każdego.


Przedszkole, o którym wówczas mowa, jest miejscem nowym, wybudowanym od podstaw, spełniającym normy europejskie, a przede wszystkim nowoczesnym, bezpiecznym i sprzyjającym wszechstronnemu rozwojowi Młodego Człowieka.
Wartym wyszczególnienia jest 125 miejsc wolnych, które mamy nadzieję zostaną wkrótce wypełnione Państwa Pociechami, z którymi wspólnie będziemy odkrywać świat.


Barbara Szurik, Niepubliczne Przedszkole Mini Akademia w Kcyni    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Barbara Szurik, Niepubliczne Przedszkole Mini Akademia w Kcyni do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook