Przełożenie wyborów prezydenckich - apel klubu radnych Zielona Razem

Włączcie myślenie – nie ryzykujcie zdrowiem Polaków- przełóżcie te wybory! Radni klubu Zielona Razem w związku ze zbiżającymi się wyborami prezydenckimi wystosowali apel do polityków PIS. Radni proszą także miekszańców Zielonej Góry by poparli apel i złożyli w tej sprawie swój podpis.


W apelu czytamy:

“Do zielonogórskich polityków PiS, w szczególności posła Jerzego Materny i Marka Asta, do przewodniczącego Rady Miasta Zielona Góra  Piotra Barczaka oraz pozostałych radnych w będących członkami Prawa i Sprawiedliwości Bożeny Ronowicz, Eleonory Szymkowiak, Jacka Budzińskiego i  Marka Budniaka.

Apelujemy do Państwa o wsparcie naszych działań w celu odroczenia co najmniej do jesieni wyborów prezydenta naszego kraju. Przygotowaliśmy projekt uchwały Rady Miasta. Chcemy aby wszyscy radni podpisali się pod tym projektem. Od jutra będzie możliwość potwierdzenia swym podpisem , że bardziej niż wybory cenimy sobie zdrowie mieszkańców.

Zdrowie i życie  mieszkańców to wartość najwyższa i nikt nie ma prawa narażać go na niebezpieczeństwa z żadnego powodu.

To  władze samorządowe będą  odpowiedzialne za organizację wyborów  w czasie epidemii i to my bezpośrednio będziemy musieli namawiać ludzi by zaryzykowali zdrowiem nie tylko idąc do wyborów ale pracując przy ich organizacji.

Nie chcemy tego i  sprzeciwiamy się temu z pełną stanowczością. Mamy obowiązek chronienia mieszkańców przed zagrożeniami i jest to najważniejszy z wszystkich naszych obowiązków. Nawet gdyby miało to oznaczać przełożenie jakże ważnego wydarzenia.

Dlatego jako radni klubu Zielona Razem   namawiamy do  o przyłączenie się do naszego apelu o  przesunięcie wyborów prezydenckich na dużo późniejszy termin, kiedy minie zagrożenie epidemiologiczne i który będzie w pełni bezpieczny dla mieszkańców Zielonej Góry”.

Radni klubu Zielona Razem proponują by wszscy radni miasta Zielona Góra podpisali projekt uchwały w tej sprawie.

Radni proszą także miekszańców Zielonej Góry by poparli apel i złożyli w tej sprawie swój podpis.

Zielona Góra 29.03.2020


Zielona Razem - Klub Radnych    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Zielona Razem - Klub Radnych do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook