Ratujemy SP2 przed likwidacją!

W związku z planami Urzędu Miasta, które mają na celu likwidację Szkoły Podstawowej nr 2 prosimy Państwa o poparcie naszych działań, które - mamy nadzieję, zablokują te decyzje.

Chcemy, by nasze dzieci w dalszym ciągu mogły korzystać z warunków do nauki, które gwarantuje im obecna szkoła. Dzieci (część z nich przygodę z naszą szkołą zaczęła dopiero we wrześniu - klasy I i VII) kochają swoją szkołę - pomóżcie nam umożliwić im kontynuację nauki w miejscu, które znają i w której mają ku temu sprzyjające warunki. Jesteśmy szkołą z klasami integracyjnymi. Szkołą doskonale do tego przygotowaną - bez barier architektonicznych, z bogatym zapleczem terapeutycznym. Konieczność przystosowania się do nowego otoczenia będzie bardzo trudna, zwłaszcza dla dzieci z niepełnosprawnością umysłową, dla których każda zmiana jest wyzwaniem i budzi w nich niepokój i sprzeciw.

Prosimy Was o podpisanie naszej petycji do Władz Miasta - wspólnie mamy szansę na wygraną.

Podpisz petycję

Składając podpis, uprawniam Kinga Wnuk do przekazania go osobom decyzyjnym w przedmiotowej sprawie.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...

Facebook