Rezi flybox na skateparku (zajezdnia) ul. Legnicka 65

Szanowne Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław,  

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o rozważenie dodania nowego elementu na naszym lokalnym skateparku (zajezdnia) który znajduje się na ulicy Legnickiej 65 . Chcielibyśmy serdecznie podziękować za istniejący skatepark, który jest fantastycznym miejscem dla nas, jednak wierzymy, że dodanie nowego elementu podniesie jakość, bezpieczeństwo oraz atrakcyjność tego miejsca, przyciągając większą liczbę entuzjastów sportów ekstremalnych.   Propozycją, którą chcemy Państwu przedstawić, jest dodanie rezi lądowania na aktualnie postawiony tam flybox. Jest to popularny element na wielu profesjonalnych skateparkach na całym świecie i jest bardzo atrakcyjny dla osób jeżdżących na bmx oraz hulajnogach w różnym poziomie zaawansowania. Rezi lądowanie to gąbka przykryta gumową matą, co pozwala na dużo bezpieczniejsze trenowanie nowych ewolucji oraz zapobiega poważnym kontuzjom. Dodatkowo miękkie lądowanie zabezpieczyłoby konstrukcję rampy przed uszkodzeniami wynikającymi z nieudanych prób trenowania nowych ewolucji.  

Korzyści z dodania rezi lądowania na naszym skateparku:  

1.       Zwiększenie atrakcyjności skateparku: Nowy element przyciągnie zarówno doświadczone osoby, jak i początkujących użytkowników, co wyróżni nasz skatepark na tle konkurencji, ponieważ liczba skateparków posiadających tę przeszkodę jest bardzo mała.  

2.       Rozwój lokalnego talentu: Miękkie lądowanie zwiększy możliwości użytkowników, dzięki czemu będą mogli startować w zawodach, co przełoży się na zwiększenie motywacji do rozwijania swoich pasji.  

3.       Zwiększenie turystyki sportowej: Dodanie nowego elementu również pozytywnie wpłynie na liczbę przyjeżdżających z okolicy. Aktualnie najbliższe publicznie dostępne rezi lądowanie znajduje się w Katowicach (Skate in park) oraz w Warszawie (ave park, wood park).  

4.       Nowość na skateparku: Inwestycja w rezi lądowanie spowoduje, że nasz skatepark zyska nową przeszkodę. Skatepark nie doczekał się nowego elementu od wielu lat, więc taka modernizacja z pewnością wpłynie pozytywnie na jego popularność.

  Z całego serca prosimy o rozważenie naszej propozycji. Dodanie rezi lądowania na naszym skateparku przyniesie wiele korzyści dla lokalnej społeczności sportowej oraz przyczyni się do rozwoju sportów ekstremalnych w regionie  

Z poważaniem, Pasjonaci sportów ekstremalnych

Przykładowe realizacje :  

 

Przykładowa realizacja takiej przeszkody – AVEPARK Warszawa   skatepark_9.jpg

  Przykładowa realizacja takiej przeszkody – SkateInPark Katowice

 


Krystian Maryniak    Skontaktuj się z autorem petycji

Podpisz petycję

Podpisując, akceptuję, że Krystian Maryniak będzie mieć dostęp do wszystkich informacji podanych przeze mnie w tym formularzu.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.

Adres e-mail nie będzie wyświetlany publicznie w Internecie.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu w następujących celach:
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...