Skarga na działanie studium języków obcych

W zwiazku z zaistniałą sytuacją chcielibyśmy złożyć skargę na Studium Języków Obcych na uczelni Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Sposób w jaki prowadzone są zajęcia jest niedopuszczalny i nie profesjonalny ponieważ prowadzący je lektorzy cały czas korzystają z pomocy translatora. Dodatkowo forma prowadzonych zajęć w żadnym stopniu nie przygotowała nas do egzaminu końcowego zarówno do części pisemnej a tym bardziej ustnej, o której zostaliśmy poinformowani dopiero w trakcie tego roku. Ponad to czas przeznaczony na egzamin został ograniczony do 10 minut co naszym zdaniem nie wystarczy aby zdążyć wypełnić 20 zadań. Warto zaznaczyć, że daje nam to 30 sekund na przeczytanie i zaznaczenie poprawnej odpowiedzi. Kontakt z Studium Języków Obcych jest ograniczony a zajęcia odbywają się na trzech różnych platformach co jest dla nas kolejnym utrudnieniem. Biorąc pod uwagę to, że studiujemy trudny kierunek i mamy ważne egzaminy takie jak prawo karne czy cywilne musimy się na nich skupić a obecnie poświęcamy 80% tego czasu na naukę na egzamin z j.angielskiego.

Bardzo prosimy o odniesienie sie do naszej skargi i zmiany sposobu nauczania oraz zmiane formy egzamiu. 

Podpisz petycję

Podpisując, upoważniam III rok prawa do przekazania informacji podanych przez mnie w formularzu osobom, które podejmują decyzje w niniejszej kwestii.


LUB

Otrzymasz e-mail z linkiem potwierdzającym Twój podpis. Aby mieć pewność, że otrzymasz nasze wiadomości e-mail dodaj info@petycjeonline.com do swojej książki adresowej lub listy bezpiecznych nadawców.

Pamiętaj, że nie możesz potwierdzić swojego podpisu, odpowiadając na tę wiadomość.
Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...